Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Nature Treks VR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Nature Treks VR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Nature Treks VR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Çıkış tarihi: May 4, 2017
Geliştiren: John Carline
Yayıncı: GreenerGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Nature Treks VR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i7
  • Bellek: 16 MB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 or AMD Radeon RX 480
  • Depolama: 1200 MB kullanılabilir alan
null

Nature Treks VR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Nature Treks VR fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Nature Treks VR fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Nature Treks VR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Nature Treks VR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Nature Treks VR Özeti

Son Güncelleme: Hayvan Krallığı. Tropik plajları, sualtı okyanuslarını keşfedin ve hatta yıldızlara götürün. 60'tan fazla farklı hayvan keşfedin. Hava durumu, gecenin kontrolünü ele geçirin ya da kendi dünyanızı oluşturun ve şekillendirin. Rahatlayın ve kendinizi Doğa Treks VR deneyimine girin.

Nature Treks VR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Nature Treks VR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Nature Treks VR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!