Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Necrosphere

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Necrosphere fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Necrosphere satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

98.41₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 1, 2017
Geliştiren: Cat Nigiri
Yayıncı: Cat Nigiri
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Necrosphere Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 or late
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan

Necrosphere Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Necrosphere fiyatı:    98.41₺

Şu anki en ucuz Necrosphere fiyatı:    98.41₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Necrosphere İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Necrosphere - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Necrosphere Özeti

Tam şişmiş bir macera sadece iki düğme ile oynandı. Yakın zamanda ölen Ajan Terry Cooper'ı olun ve hiç tasarlanan en zorlu, en kötü ve en zor engellerle karşı karşıya kalırken yeraltı dünyasından kaçın.

Necrosphere İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Necrosphere fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Necrosphere satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!