Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Not Dying Today

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Not Dying Today fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Not Dying Today satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

28.88₺

Çıkış tarihi: Jan. 13, 2017
Geliştiren: 9TH.ART
Yayıncı: Forever Entertainment S. A.
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Not Dying Today Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia 320M or higher, or Radeon 7000 or higher, or Intel HD 3000 or higher
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Not Dying Today Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Not Dying Today fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Not Dying Today fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Not Dying Today İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Not Dying Today - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Not Dying Today Özeti

Bugün ölmemek 2D yan kaydırma aksiyon oyunudur. 2030'da dünya zombiler tarafından ele geçirildi. Ateş ve bıçakla, mermiler ve silahlar, Siz, Kaptan Aiden, son insan türünü korumak için her şeyi yapacak, hatta zombi'yi öldürmek için zombi gücünü kullanarak bir zombiye dönüşecek.

Not Dying Today İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Not Dying Today fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Not Dying Today satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!