Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

NotCoD™

Güvenilir mağazalardaki en ucuz NotCoD™ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup NotCoD™ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

G2A

499.30₺

Çıkış tarihi: May 20, 2016
Geliştiren: NotGames
Yayıncı: NotGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

NotCoD™ Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7/10
  • İşlemci: Intel Celeron 2.16 Ghz or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 600 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Supports Microsoft® Xbox 360 controller
null

NotCoD™ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz NotCoD™ fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz NotCoD™ fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

NotCoD™ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

NotCoD™ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


NotCoD™ Özeti

"Gerçekten komik İngiliz hiciv, bugünlerde kısa süreli olarak, ama bu gerçek anlaşma." - Gardiyan. Aksiyon dolu bir yan kaydırma macerası kesinlikle çocuklar için değil. Birkaç saatlik kahkahalar, şişirilebilir bir su samuru fiyatından daha az.

NotCoD™ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


NotCoD™ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak NotCoD™ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!