Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

OK/NORMAL

Güvenilir mağazalardaki en ucuz OK/NORMAL fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup OK/NORMAL satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

96.28₺

Çıkış tarihi: June 18, 2018
Geliştiren: 98DEMAKE
Yayıncı: 98DEMAKE
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

OK/NORMAL Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista SP1 or higher
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities.
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Yes.
  • İlave Notlar: This game is extremely light to run due to how it handles the resolution and graphics. You do not need a mouse to play, everything is controlled with a keyboard or a controller.
null

OK/NORMAL Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz OK/NORMAL fiyatı:    89.7₺

Şu anki en ucuz OK/NORMAL fiyatı:    89.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

OK/NORMAL İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

OK/NORMAL - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


OK/NORMAL Özeti

OK/NORMAL is a short, experimental third-person horror experience, inspired by early 3D console games of the 90s. Journey through a dark, disjointed, dreamlike dimension with your cloud companion! Remember a good diet, take your medicine, and you should be fine!

OK/NORMAL İle İlgili Kullanıcı Yorumları


OK/NORMAL fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak OK/NORMAL satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!