Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

One Step From Eden

Güvenilir mağazalardaki en ucuz One Step From Eden fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup One Step From Eden satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

17.07₺

Steam

32.00₺

HRK

51.46₺

G2A

76.71₺

Çıkış tarihi: March 26, 2020
Geliştiren: Thomas Moon Kang
Yayıncı: Humble Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

One Step From Eden Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2*1866) or equivalent
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

One Step From Eden Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz One Step From Eden fiyatı:    17.07₺

Şu anki en ucuz One Step From Eden fiyatı:    17.07₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

One Step From Eden İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

One Step From Eden - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


One Step From Eden Özeti

One Step From Eden stratejik deste oluşturma ile gerçek zamanlı aksiyonu rogue benzeri öğelerle harmanlıyor ve karakterine merhametin ya da yıkımın yolundan gitme seçeneğini sunuyor.

One Step From Eden İle İlgili Kullanıcı Yorumları


One Step From Eden fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak One Step From Eden satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!