Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Oozi: Earth Adventure

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Oozi: Earth Adventure fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Oozi: Earth Adventure satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

13.79₺

Cdkeys

19.19₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 5, 2013
Geliştiren: Awesome Games Studio
Yayıncı: Awesome Games Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Oozi: Earth Adventure Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2Ghz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Oozi: Earth Adventure Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Oozi: Earth Adventure fiyatı:    13.79₺

Şu anki en ucuz Oozi: Earth Adventure fiyatı:    13.79₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Oozi: Earth Adventure İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Oozi: Earth Adventure - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Oozi: Earth Adventure Özeti

Oozi: Earth Adventure, eski okul oyununa sahip klasik bir 2D platformdur - bulmaca yok, ceza yok, sadece% 100 saf klasik platform eğlenceli! En belirgin özellikleri HD görselleri ve güzel çizilmiş sanatıdır, ancak görsel tarzına rağmen, her türlü oyuncu için iyi bir uyum!

Oozi: Earth Adventure İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Oozi: Earth Adventure fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Oozi: Earth Adventure satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!