Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ostranauts

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Ostranauts fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Ostranauts satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

Çıkış tarihi: Sept. 10, 2020
Geliştiren: Blue Bottle Games
Yayıncı: Modern Wolf
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Ostranauts Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: Dual Core 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Ostranauts Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Ostranauts fiyatı:    28.8₺

Şu anki en ucuz Ostranauts fiyatı:    32.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Ostranauts İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Ostranauts - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Ostranauts Özeti

Ostranauts, bir uzay gemisinde, dürüst yaşamanın yavaş ölüm cümlesi olduğu bir güneş sisteminde bir uzay gemisinde sahip olma ve yaşamaların detaylı bir simülasyonudur. Geminizi oluşturun, oluşturun ve özelleştirin. Evreni keşfetmek için bir mürettebatı kiralayın, tanklarda yakıt, plakalarındaki yiyecekleri ve körfezdeki borç koleksiyoncıları.

Ostranauts İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Ostranauts fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ostranauts satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!