Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Outpost Zero

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Outpost Zero fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Outpost Zero satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

FoxnGame

35.20₺

G2A

47.00₺

HRK

57.09₺

Çıkış tarihi: July 25, 2019
Geliştiren: Symmetric Games
Yayıncı: tinyBuild
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Outpost Zero Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
null

Outpost Zero Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Outpost Zero fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Outpost Zero fiyatı:    32.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Outpost Zero İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Outpost Zero - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Outpost Zero Özeti

Outpost SIFIR, çok oyunculu temel bina hayatta kalma ve simülasyon oyunlarının bir bilim kurgu evreninde türlerini karıştırır. Yasalı bir yabancı dünyada, robotik izciler insan sömürgecileri için bir kıyafet oluşturma ile görevlendirilir. AI Minions komutu, gezegeni kolonileştirin ve Gaiya'nın tehlikeleri hayatta kalır.

Outpost Zero İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Outpost Zero fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Outpost Zero satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!