Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pale Echoes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pale Echoes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pale Echoes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

12.36₺

Steam

17.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 10, 2015
Geliştiren: Wyrmling Productions
Yayıncı: Degica
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Pale Echoes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98 / XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: 1ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Pale Echoes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pale Echoes fiyatı:    12.36₺

Şu anki en ucuz Pale Echoes fiyatı:    12.36₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pale Echoes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pale Echoes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pale Echoes Özeti

An RPG of exploration, collection, and critical thinking. The end of the world has come and gone, leaving only phantoms where once there was life. Now Schorl, the last surviving human, and Spinel, the last of the magical saerii, search through the memories of a bygone era, hoping to find a future.

Pale Echoes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pale Echoes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pale Echoes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!