Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pivvot

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pivvot fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pivvot satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

95.70₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: July 14, 2014
Geliştiren: Fixpoint Productions Ltd.
Yayıncı: Fixpoint Productions Ltd.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Pivvot Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X9.0c Compatible Card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Standard audio
null

Pivvot Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pivvot fiyatı:    95.7₺

Şu anki en ucuz Pivvot fiyatı:    95.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pivvot İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pivvot - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pivvot Özeti

PIVVOT, hızlı, dürtüsel kararlar alma yeteneğinizi sürekli test edecek ve meydan okuyacak heyecan verici bir stratejikten kaçınma oyunudur. Oyun ilerledikçe, hayatta kalma için sarma yolunu gezinmek için içgüdülerinize ve problem çözme becerilerinize güvenmeniz gerekecektir.

Pivvot İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pivvot fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pivvot satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!