Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pixel Piracy

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pixel Piracy fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pixel Piracy satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

35.04₺

G2A

41.44₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: April 23, 2015
Geliştiren: Vitali Kirpu
Yayıncı:
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Pixel Piracy Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.6 GHZ
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Pixel Shader Capable Graphics card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Pixel Piracy Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pixel Piracy fiyatı:    35.04₺

Şu anki en ucuz Pixel Piracy fiyatı:    35.04₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pixel Piracy İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pixel Piracy - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pixel Piracy Özeti

Piksel Korsanlığı: Avast, Ye Scalywags! Efsanevi bir korsan kral olma arayışı için mürettebatınızı Piracia'nın geniş denizleri boyunca yönlendirirken yağma, yağma ve yağma - ya da deniyor!

Pixel Piracy İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pixel Piracy fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pixel Piracy satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!