Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Planet Centauri

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Planet Centauri fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Planet Centauri satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

21.59₺

Çıkış tarihi: June 3, 2016
Geliştiren: Permadeath
Yayıncı: Permadeath
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Planet Centauri Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: DualCore 2GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Card with 256MB and support Shader Model 1.3
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: /
null

Planet Centauri Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Planet Centauri fiyatı:    21.59₺

Şu anki en ucuz Planet Centauri fiyatı:    21.59₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Planet Centauri İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Planet Centauri - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Planet Centauri Özeti

Embark on your greatest adventure to Planet Centauri! Explore hidden dungeons, capture and tame monsters, build and protect a NPC community, craft your own weapons and create your own magic spells! Develop and raise the Planet Centauri to the heavens as the cradle of a new civilization!

Planet Centauri İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Planet Centauri fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Planet Centauri satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!