Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Plankton

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Plankton fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Plankton satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.00₺

G2A

16.64₺

Çıkış tarihi: Oct. 27, 2016
Geliştiren: PanGuoJun
Yayıncı: PanGuoJun
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Plankton Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/7/8/10
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Plankton Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Plankton fiyatı:    4.0₺

Şu anki en ucuz Plankton fiyatı:    4.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Plankton İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Plankton - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Plankton Özeti

Minimalist tarzı oyun: Plankton Simulation, Matematik Kodları tarafından üretilen bir elektronik hayvan. Bakımınızın altında yavaş yavaş büyüyecek ve gelişecektir.

Plankton İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Plankton fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Plankton satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!