Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Plantera

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Plantera fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Plantera satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

31.10₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 28, 2016
Geliştiren: VaragtP
Yayıncı: VaragtP
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Plantera Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or higher
  • Depolama: 50 MB kullanılabilir alan
null

Plantera Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Plantera fiyatı:    31.1₺

Şu anki en ucuz Plantera fiyatı:    31.1₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Plantera İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Plantera - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Plantera Özeti

Planterada kendi bahçeni yap ve yeni bitkiler, çalılar, ağaçlar ve hayvanlar yetişirken izle. Oynadıkça ve bahçeni büyüttükçe hasat işlerinde sana yardım edecek olan yuvarlak mavi yaratıklar olan yardımcıların dikkatini çekeceksin.

Plantera İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Plantera fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Plantera satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!