Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Primordia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Primordia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Primordia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Çıkış tarihi: Dec. 5, 2012
Geliştiren: Wormwood Studios
Yayıncı: Wadjet Eye Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Primordia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP SP2 or above
  • Processor:Pentium or higher processor
  • Memory:64 MB
  • Hard disk space:1.5 Gb
  • Video Card:DirectX 5 or above compatibility
null

Primordia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Primordia fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Primordia fiyatı:    18.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Primordia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Primordia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Primordia Özeti

Hayat sona erdi. Adam ama bir efsane. Ve şimdi, makineler bile başarısız olmaya başladı. Lider Horatio Nullbuilt ve alaycı Sidekick Crispin, Primordia'nın ufalanan dünyasını, arızalı robotlara, antik sırları ve etkileyici, açlıktan aç bir düşmana karşı çıkan bir yolculuğa çıkıyor.

Primordia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Primordia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Primordia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!