Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rainswept

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rainswept fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rainswept satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

167.96₺

Steam

386.08₺

Çıkış tarihi: Feb. 1, 2019
Geliştiren: Frostwood Interactive
Yayıncı: Frostwood Interactive
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Rainswept Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.7 GHz Dual Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • Depolama: 1103 MB kullanılabilir alan
null

Rainswept Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rainswept fiyatı:    167.96₺

Şu anki en ucuz Rainswept fiyatı:    167.96₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Rainswept İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rainswept - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rainswept Özeti

Rainswept takes you on an emotional adventure in a small town affected by a double shooting. Join Detective Stone and unravel entangled threads of love, relationships and unresolved trauma in this character driven murder mystery game.

Rainswept İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rainswept fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rainswept satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!