Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Red Risk

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Red Risk fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Red Risk satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

8.76₺

G2A

49.97₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: March 4, 2016
Geliştiren: Microblast Games
Yayıncı: Microblast Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Red Risk Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 or compatible
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 240 (or better)
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
null

Red Risk Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Red Risk fiyatı:    8.76₺

Şu anki en ucuz Red Risk fiyatı:    8.76₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Red Risk İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Red Risk - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Red Risk Özeti

Gönüllüler, özgürlük ve para için kanlı bir yarışmada savaşırlar. En sevdikleri silahlarıyla silahlı üç gönüllülerden biri olarak oynayın, düşman ve patronların dalgalarını hayattaur. Kırmızı Risk sizi kanlı bir turnuvaya sokacak, hayatta kalacak mısın?

Red Risk İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Red Risk fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Red Risk satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!