Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

REMOTE LIFE

Güvenilir mağazalardaki en ucuz REMOTE LIFE fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup REMOTE LIFE satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

30.00₺

G2A

338.12₺

Çıkış tarihi: Oct. 4, 2019
Geliştiren: Next Game Level
Yayıncı: Next Game Level
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

REMOTE LIFE Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win7 or higher
  • İşlemci: cpu i5 2ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: any
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Win10
  • İşlemci: cpu i7
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: any

REMOTE LIFE Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz REMOTE LIFE fiyatı:    27.0₺

Şu anki en ucuz REMOTE LIFE fiyatı:    30.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

REMOTE LIFE İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

REMOTE LIFE - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


REMOTE LIFE Özeti

Uzaktan Hayat, PC için 2D tarafı kaydırma uzay atıcısı (SHMUP). Deli Korkunç Grafikler ile hızlı tempolu bir aksiyon oyunu yaşayın ve acımasız-çılgınca tekno-yabancı bir dünyaya hiper atlama. Bu korkunç kabusundan dünyayı serbest bırakmadan önce korku nefesinden önce insanlığı yok eder.

REMOTE LIFE İle İlgili Kullanıcı Yorumları


REMOTE LIFE fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak REMOTE LIFE satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!