Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

RICO

Güvenilir mağazalardaki en ucuz RICO fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup RICO satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.60₺

G2A

197.30₺

Çıkış tarihi: March 14, 2019
Geliştiren: Ground Shatter
Yayıncı: Rising Star Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

RICO Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Window 8.1
  • İşlemci: Intel Core i5-4590
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (2048 MB Ram)
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
null

RICO Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz RICO fiyatı:    18.6₺

Şu anki en ucuz RICO fiyatı:    18.6₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

RICO İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

RICO - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


RICO Özeti

İki polis, bir dava ve kötüleri yakalamak için yalnızca 24 saatin var! Delifişek bir dedektif ol ve yöntemsel oluşturulmuş aksiyon filmi birinci şahıs nişancı oyununda suçlularla yüzleş. Arkadaşınla birlikte, ikili polis tarzıyla sahtekarları alt et!

RICO İle İlgili Kullanıcı Yorumları


RICO fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak RICO satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!