Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

RimWorld

Güvenilir mağazalardaki en ucuz RimWorld fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup RimWorld satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

DurmaPlay

275.00₺

Steam

579.28₺

HRK

701.68₺

G2A

863.08₺

Oyunone

Stokta yok

Çıkış tarihi: Oct. 17, 2018
Geliştiren: Ludeon Studios
Yayıncı: Ludeon Studios
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

RimWorld Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11+
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

RimWorld Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz RimWorld fiyatı:    275.0₺

Şu anki en ucuz RimWorld fiyatı:    275.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

RimWorld İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

RimWorld - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


RimWorld Özeti

Akıllı bir AI hikaye anlatıcısı tarafından yönlendirilen bir bilim-kurgu kolonisi SIM. Psikoloji, ekoloji, silahlanma, yakın dövüş, iklim, biyomlar, diplomasi, kişilerarası ilişkiler, sanat, tıp, ticaret ve daha fazlasını simüle ederek hikayeler oluşturur.

RimWorld İle İlgili Kullanıcı Yorumları


RimWorld fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak RimWorld satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!