Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rise of Insanity

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rise of Insanity fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rise of Insanity satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

24.80₺

Çıkış tarihi: March 1, 2018
Geliştiren: Red Limb Studio
Yayıncı: Red Limb Studio
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

Rise of Insanity Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: PC - Intel Core 2 Quad Q6600, VR - i5- 4590 equivalent or greater
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: PC - GTX 560 Ti, VR - GTX 970
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
null

Rise of Insanity Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rise of Insanity fiyatı:    5.55₺

Şu anki en ucuz Rise of Insanity fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Rise of Insanity İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rise of Insanity - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rise of Insanity Özeti

Deliğin yükselişinde, bir psikoloji doktoru olarak, insan aklının en koyu girintilerini keşfedeceksiniz. Ailenize düşen trajedinin arkasındaki gerçeği bulmak için korkunun üstesinden gelmek.

Rise of Insanity İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rise of Insanity fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rise of Insanity satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!