Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Risky Rescue

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Risky Rescue fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Risky Rescue satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

7.83₺

Cdkeys

17.27₺

G2A

19.53₺

Steam

31.88₺

Çıkış tarihi: Feb. 19, 2016
Geliştiren: Digital Melody
Yayıncı: Forever Entertainment S. A.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Risky Rescue Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.0 GHz Processor
  • Ekran Kartı: DirectX compatible graphics
null

Risky Rescue Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Risky Rescue fiyatı:    7.83₺

Şu anki en ucuz Risky Rescue fiyatı:    7.83₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Risky Rescue İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Risky Rescue - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Risky Rescue Özeti

Riskli kurtarma, düz tasarım grafikleri ve yenilikçi kontrollerle talep eden bir arcade oyunudur. Bir helikopter sinekleyin ve insanları kurtaran tehlikeli görevler yapın.

Risky Rescue İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Risky Rescue fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Risky Rescue satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!