Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Roguelands

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Roguelands fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Roguelands satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

138.97₺

Çıkış tarihi: Nov. 6, 2015
Geliştiren: SmashGames
Yayıncı: SmashGames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 30.80₺

Roguelands Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7
  • İşlemci: 1.6Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Depolama: 450 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1
  • İşlemci: 2.4Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Roguelands Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Roguelands fiyatı:    18.5₺

Şu anki en ucuz Roguelands fiyatı:    18.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Roguelands İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Roguelands - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Roguelands Özeti

Bu hardcore çok oyunculu RPG'de epik bir yolculuğa çıkın! Galaktik bir öğrenci olarak, siz ve arkadaşlarınızın arkadaşlarınız, değerli yağma ve kaynaklar arayışı içinde düşmanca dünyaları cesur olmalıdır. Zanaat güçlü dişli, diğer dünyayla yaratıkları öldürün ve galaksiyi kurtarın.

Roguelands İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Roguelands fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Roguelands satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!