Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Roundguard

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Roundguard fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Roundguard satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

251.65₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: March 13, 2020
Geliştiren: Wonderbelly Games
Yayıncı: Wonderbelly Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Roundguard Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 1.85 GHz Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 5000 or better
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Roundguard Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Roundguard fiyatı:    251.65₺

Şu anki en ucuz Roundguard fiyatı:    251.65₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Roundguard İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Roundguard - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Roundguard Özeti

Roundguard, tilt benzeri fiziği, gani gani ganimeti ve türlü acayipliklerle dolu rastgele oluşturulan kalesiyle, zıpır mı zıpır bir dungeon crawler oyunu. Her yönüyle zıpır olan bu macerada, tehlikeli biçimde şirin canavar sürüleri ve zorlu roguelike ögeleri karşısında şansını dene!

Roundguard İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Roundguard fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Roundguard satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!