Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Science Girls

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Science Girls fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Science Girls satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.50₺

G2A

21.63₺

Çıkış tarihi: May 28, 2009
Geliştiren: Spiky Caterpillar
Yayıncı: Hanako Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Science Girls Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win 2000 or higher
  • Bellek: 256 MB RAM
null

Science Girls Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Science Girls fiyatı:    13.5₺

Şu anki en ucuz Science Girls fiyatı:    13.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Science Girls İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Science Girls - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Science Girls Özeti

Kız öğrenciler bilimin gücüyle uzaylılarla savaşıyor! Bir bilim temalı uzmanlardan oluşan bir ekibi toplayın ve klasik sıra tabanlı savaşta homeworld'inizi savun.

Science Girls İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Science Girls fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Science Girls satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!