Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Secret Of Magia

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Secret Of Magia fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Secret Of Magia satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.53₺

Steam

59.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 21, 2015
Geliştiren: null
Yayıncı: Senpai Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Secret Of Magia Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 2 GHz dual core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory
  • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
null

Secret Of Magia Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Secret Of Magia fiyatı:    23.53₺

Şu anki en ucuz Secret Of Magia fiyatı:    23.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Secret Of Magia İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Secret Of Magia - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Secret Of Magia Özeti

Secret of Magia is an action RPG heavily inspired by The Legend of Zelda: A Link To The Past, Arc The Lad, and Secret of Mana. Explore a huge world and free your people from the tyranny of an evil, supernatural dictator.

Secret Of Magia İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Secret Of Magia fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Secret Of Magia satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!