Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Shank

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Shank fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Shank satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

173.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 26, 2010
Geliştiren: Klei Entertainment
Yayıncı: Klei Entertainment
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Shank Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP/Vista/Windows 7
  • Processor:Intel Pentium 4 running at 1.7 GHz or Greater; Athlon 64 running at 1.7GHz or greater with support for SSE2 instructions
  • Memory:1 GB of ram, 1.5 GB (Vista and Windows 7) GB RAM
  • Graphics:ATI Radeon X1800 GTO 256MB and the Nvidia GeForce 6800 Ultra 256MB cards
  • DirectX®:9.0
  • Hard Drive:2 GB HD space
null

Shank Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Shank fiyatı:    173.7₺

Şu anki en ucuz Shank fiyatı:    173.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Shank İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Shank - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Shank Özeti

Shank is the cult-classic revival of the sidescrolling beat-em-up. Play as Shank in an over-the-top grindhouse game, packed to the rim with enemies, bosses, combos, and more by the award-winning team at Klei Entertainment.

Shank İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Shank fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Shank satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!