Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sky Noon

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sky Noon fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sky Noon satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

52.56₺

Steam

103.20₺

G2A

228.11₺

Çıkış tarihi: Dec. 18, 2018
Geliştiren: Lunar Rooster
Yayıncı: Reverb Triple XP
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Sky Noon Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Quad Core 2Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 560
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
null

Sky Noon Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sky Noon fiyatı:    52.56₺

Şu anki en ucuz Sky Noon fiyatı:    52.56₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sky Noon İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sky Noon - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sky Noon Özeti

Sky Noon is a First-Person Shooter with Brawler mechanics. Players are equipped with a grappling hook, a lasso and an arsenal of weapons and abilities. There is no health in Sky Noon - players eliminate their enemies by pushing and pulling them off the Floating Frontier.

Sky Noon İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sky Noon fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sky Noon satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!