Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Slash or Die

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Slash or Die fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Slash or Die satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.20₺

G2A

21.07₺

Çıkış tarihi: June 3, 2016
Geliştiren: ClickGames
Yayıncı: ClickGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

Slash or Die Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP1-3,Vista,7,8 and 10
  • İşlemci: 200 Mhz Pentium processor or higher
  • Bellek: 250 MB RAM
  • Ekran Kartı: Must support of Direct3D 9
  • DirectX: Sürüm 9.0
null

Slash or Die Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Slash or Die fiyatı:    4.2₺

Şu anki en ucuz Slash or Die fiyatı:    4.2₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Slash or Die İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Slash or Die - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Slash or Die Özeti

Bu oyunda şiddet ve olağanüstü karmaşıklıkla karşılaşacaksınız. Düşmanları kesmek ya da ellerinden ölmek için üç kahramandan biri olmalısınız. Kahramanın ne yapacak? Sadece yeteneklerinize bağlıdır ...

Slash or Die İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Slash or Die fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Slash or Die satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!