Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Space Rogue

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Space Rogue fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Space Rogue satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

67.55₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 15, 2016
Geliştiren: Red Beat
Yayıncı: Red Beat
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Space Rogue Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: SM3 512MB VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Space Rogue Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Space Rogue fiyatı:    67.55₺

Şu anki en ucuz Space Rogue fiyatı:    67.55₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Space Rogue İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Space Rogue - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Space Rogue Özeti

Bir uzay gemisi kaptanı rolünü üstlenin. Yeni dünyaları keşfedin ve yoğun gemiden gemi savaşlarına katılın. Benzersiz Savaş Taktikleri Geliştirin, Geminizi yükseltin ve barış veya korsanlık için savaşırken ekip üyelerini işe alın.

Space Rogue İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Space Rogue fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Space Rogue satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!