Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sparklite

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sparklite fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sparklite satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

42.86₺

G2A

52.99₺

Cdkeys

67.69₺

Steam

374.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 14, 2019
Geliştiren: Red Blue Games
Yayıncı: Merge Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Sparklite Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64-bit)
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4400 Or Higher
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Onboard soundcard
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Sparklite Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sparklite fiyatı:    42.86₺

Şu anki en ucuz Sparklite fiyatı:    42.86₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sparklite İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sparklite - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sparklite Özeti

Sparklite, tuhaf ve sürekli değişen bir arazide ayarlanan bir aksiyon-macera. Gadget'ların, silahların ve dişli cephaneliğini kullanarak yukarıdan aşağıya hareket halinde düşmanları savaşın. Macera için donanım ve usule göre üretilen dünyanın tehlikeli köşelerini keşfedin, madencilik endüstrisinin başkanlarını alın ve kıvılcımın gücünü kullanın!

Sparklite İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sparklite fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sparklite satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!