Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sproggiwood

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sproggiwood fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sproggiwood satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

G2A

73.08₺

Çıkış tarihi: Oct. 24, 2014
Geliştiren: Freehold Games
Yayıncı: Freehold Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Sproggiwood Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® XP SP 2+
  • İşlemci: 1GHz or faster, SSE2 instruction set support.
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card: DX9 (shader model 2.0) capabilities; generally everything made since 2004 should work.
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
null

Sproggiwood Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sproggiwood fiyatı:    24.0₺

Şu anki en ucuz Sproggiwood fiyatı:    24.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sproggiwood İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sproggiwood - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sproggiwood Özeti

Bring civilization to Sproggiwood, a story-driven, turn-based roguelike set in a humorous world inspired by Finnish mythology. Grow your civilization and plunder procedural dungeons with six unique classes. Outsmart mischievous monsters who work together in unexpected ways. No two dungeon dives are alike.

Sproggiwood İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sproggiwood fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sproggiwood satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!