Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

STANDBY

Güvenilir mağazalardaki en ucuz STANDBY fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup STANDBY satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

20.44₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 7, 2017
Geliştiren: Noclip
Yayıncı: Noclip
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

STANDBY Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1Ghz and up
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 Mb
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

STANDBY Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz STANDBY fiyatı:    20.44₺

Şu anki en ucuz STANDBY fiyatı:    20.44₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

STANDBY İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

STANDBY - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


STANDBY Özeti

Never STANDBY in this fast-paced, precise platformer and get out of the glitched world! Can you do it faster than anyone?

STANDBY İle İlgili Kullanıcı Yorumları


STANDBY fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak STANDBY satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!