Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Starlight Drifter

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Starlight Drifter fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Starlight Drifter satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

101.72₺

Steam

190.00₺

Çıkış tarihi: June 29, 2018
Geliştiren: Dharker Studio
Yayıncı: Dharker Studios Ltd
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Starlight Drifter Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.66 Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX compatible card
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Starlight Drifter Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Starlight Drifter fiyatı:    101.72₺

Şu anki en ucuz Starlight Drifter fiyatı:    101.72₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Starlight Drifter İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Starlight Drifter - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Starlight Drifter Özeti

Kendi karakterinizi oluşturun ve bu bilim kurgu uzay oyununda evreni keşfetmenize izin veren, kararlarınızın evreni ve sonuncuyu etkilediği nereden keşfeteceğinizi ve ne yapacağınızı seçmenizi sağlar.

Starlight Drifter İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Starlight Drifter fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Starlight Drifter satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!