Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Starr Mazer: DSP

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Starr Mazer: DSP fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Starr Mazer: DSP satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

321.68₺

Çıkış tarihi: Aug. 26, 2016
Geliştiren: Imagos Softworks
Yayıncı: Digital Tribe
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Starr Mazer: DSP Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 1 Ghz CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Starr Mazer: DSP Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Starr Mazer: DSP fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz Starr Mazer: DSP fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Starr Mazer: DSP İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Starr Mazer: DSP - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Starr Mazer: DSP Özeti

Unfps, bir Gell istila kuvveti tarafından dişlere tekmeledi ve son ve tek umudu gezegensel bir çıkış noktası ve deneysel DSP MKI Forward Assault Fighters ve birinin birine kayış yapmak için yeterince mareşal olan ve bazı özürleri zorla kabul edebilecekleri bir filo.

Starr Mazer: DSP İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Starr Mazer: DSP fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Starr Mazer: DSP satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!