Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Starward Rogue

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Starward Rogue fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Starward Rogue satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

15.45₺

HRK

18.45₺

Steam

197.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 22, 2016
Geliştiren: Arcen Games, LLC
Yayıncı: Arcen Games, LLC
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Starward Rogue Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 or later
  • İşlemci: 2.2Ghz CPU
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: Screen resolution at least 720px high, and 1024px wide.
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

Starward Rogue Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Starward Rogue fiyatı:    15.45₺

Şu anki en ucuz Starward Rogue fiyatı:    15.45₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Starward Rogue İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Starward Rogue - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Starward Rogue Özeti

Starward Rogue, bir kurşun cehennem ikiz çubuk atıcıdır. Bir yıldızın yanında bulunan bir Rogue-Lite Labirent, Megalith ile yolunuzu patlatın. Mechinizi çok çeşitli silahlar, perks ve yükseltmelerle özelleştirin. Zindanın derinliklerinde gizlenen tehlikeler için kendinizi çelik.

Starward Rogue İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Starward Rogue fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Starward Rogue satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!