Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Stones of Sorrow

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Stones of Sorrow fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Stones of Sorrow satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

0.00₺

Çıkış tarihi: May 26, 2015
Geliştiren: Cult Software
Yayıncı: Cult Software
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Stones of Sorrow Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 666 MB kullanılabilir alan
null

Stones of Sorrow Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Stones of Sorrow fiyatı:    0.0₺

Şu anki en ucuz Stones of Sorrow fiyatı:    59.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Stones of Sorrow İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Stones of Sorrow - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Stones of Sorrow Özeti

Gerçek mağara resimleri. Acımasız infazlar. Usul ölüm labirenti. Tek oyuncu ve amp; Couch Co-Op. En yakın kan kardeşin sana ihanet etti ve seni bir mağara labirenti içine kandırdı. Kafatasını üzüntü taşlarından biriyle acımasızca ezerek onurunuzu geri yükleyin.

Stones of Sorrow İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Stones of Sorrow fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Stones of Sorrow satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!