Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Strain Tactics

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Strain Tactics fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Strain Tactics satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

92.24₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: May 4, 2017
Geliştiren: Touch Dimensions Interactive
Yayıncı: Touch Dimensions Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Strain Tactics Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1 gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

Strain Tactics Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Strain Tactics fiyatı:    92.24₺

Şu anki en ucuz Strain Tactics fiyatı:    92.24₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Strain Tactics İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Strain Tactics - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Strain Tactics Özeti

Gergin taktikleri, bir kadroyu yabancı bir istiladan kurtarmak için bir asker kadrosuna komuta ettiğiniz gerçek zamanlı bir taktiksel oyundur. Helibazınızı kullanarak, özel kadranı dağıtın ve hava desteği sağlayın. Mürettebatın aklı başında tutmayı ve yabancı kirliliği açık kalırken motive olmayı unutmayın!

Strain Tactics İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Strain Tactics fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Strain Tactics satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!