Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tempest Citadel

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tempest Citadel fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tempest Citadel satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

81.15₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: April 17, 2018
Geliştiren: Aartform Games
Yayıncı: Aartform Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Tempest Citadel Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: WinXP
  • İşlemci: 1.0 GHz CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9c compatible 3D Graphics Card with Shader Model 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
null

Tempest Citadel Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tempest Citadel fiyatı:    81.15₺

Şu anki en ucuz Tempest Citadel fiyatı:    81.15₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tempest Citadel İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tempest Citadel - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tempest Citadel Özeti

Tempest Citadel, canlı bir bilimkurma hikayesi ile fırtınalı bir gezegende belirlenen bir temel bina simülasyonudur. Explorers'ın mürettebatınız için bulutlarda güçlü bir kale oluşturun ve aşağıdaki ölümcül gezegeni otomatikleştirin.

Tempest Citadel İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tempest Citadel fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tempest Citadel satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!