Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Adventure Pals

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Adventure Pals fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Adventure Pals satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

12.54₺

HRK

14.38₺

Steam

24.00₺

Çıkış tarihi: April 3, 2018
Geliştiren: Massive Monster
Yayıncı: Armor Games Studios
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 30.80₺

The Adventure Pals Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or Later
  • İşlemci: Intel Core™ Duo or faster
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Gamepad Recommended
null

The Adventure Pals Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Adventure Pals fiyatı:    11.32₺

Şu anki en ucuz The Adventure Pals fiyatı:    12.54₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Adventure Pals İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Adventure Pals - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Adventure Pals Özeti

Macera Pals, hayal gücü, dostluk ve sosisli sandviçlerin karanlık tarafı ile beslenen epik bir macera platformudur. Babanız, evcilleştirilmiş ve siz, evcil hayvan kayaçınız ve bir dil helikopteri olan bir zürafa, dünyayı kurtarmak için platforming, tuhaf düşmanlar ve büyük patronlarla dolu seviyelerde yolunuzla savaşmalıdır!

The Adventure Pals İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Adventure Pals fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Adventure Pals satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!