Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Dweller

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Dweller fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Dweller satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

G2A

13.38₺

Çıkış tarihi: May 19, 2016
Geliştiren: Villainous Games
Yayıncı: Forever Entertainment S. A.
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

The Dweller Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.0 GHz Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX compatible graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

The Dweller Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Dweller fiyatı:    1.1₺

Şu anki en ucuz The Dweller fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Dweller İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Dweller - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Dweller Özeti

Dweller canavar olarak oynadığınız bir bulmaca oyunudur! Tüm bu sinir bozucu arkeologlardan kurtulma zamanı. Onları korkut, onları ezin, onları yutar! Davetsiz misafirleri ortadan kaldırın!

The Dweller İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Dweller fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Dweller satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!