Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Escapists: The Walking Dead

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Escapists: The Walking Dead fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Escapists: The Walking Dead satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

35.78₺

G2A

49.72₺

Steam

278.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 30, 2015
Geliştiren: Team17 Digital Ltd
Yayıncı: Team17 Digital Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Escapists: The Walking Dead Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.5 gHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Series
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Card
  • İlave Notlar: Note: In some instances, systems may require model specific drivers. If your system manufacturers no longer support hardware under this category, it may not be possible to run this title. Should this be the case, we are unable to assist you and recommend that you pursue support from your respective system manufacturer.
null

The Escapists: The Walking Dead Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Escapists: The Walking Dead fiyatı:    35.78₺

Şu anki en ucuz The Escapists: The Walking Dead fiyatı:    35.78₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Escapists: The Walking Dead İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Escapists: The Walking Dead - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Escapists: The Walking Dead Özeti

Merging the smash hit indie game The Escapists with the world wide phenomenon that is The Walking Dead, Team17 have taken the very best of both worlds and are now providing players with the opportunity to play Rick Grimes as he takes on hordes of zombies let loose upon the world.

The Escapists: The Walking Dead İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Escapists: The Walking Dead fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Escapists: The Walking Dead satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!