Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The First Tree

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The First Tree fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The First Tree satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.50₺

G2A

46.17₺

HRK

52.96₺

RandomOyun

54.05₺

Çıkış tarihi: Sept. 14, 2017
Geliştiren: David Wehle
Yayıncı: David Wehle
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 98.48₺

The First Tree Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: 2.4GHz CPU Dual Core
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 750 / Radeon R7 260X with 1GB Memory
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible sound card
null

The First Tree Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The First Tree fiyatı:    0.15₺

Şu anki en ucuz The First Tree fiyatı:    18.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The First Tree İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The First Tree - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The First Tree Özeti

Güzel, 3. şahıs bir keşif oyunu, iki paralel hikayeyi ortadan kaldırdı: bir tilki, kayıp ailesini bulmaya çalışıyor ve bir oğlu Alaska'daki yabancı babası ile yeniden bağlantı kuruyor. Fox'un ilk ağaca yönelik yolculuğunda iç içe geçmiş Oğul hayatından eserleri ortaya çıkarın.

The First Tree İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The First Tree fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The First Tree satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!