Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Shivah

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Shivah fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Shivah satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

129.81₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 21, 2013
Geliştiren: null
Yayıncı: Wadjet Eye Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

The Shivah Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win 2000 or higher
  • İşlemci: Pentium or higher
  • Bellek: 64 MB RAM
  • Ekran Kartı: 256-colour: 266 Mhz or above
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Supports all DirectX-compatible sound cards
null

The Shivah Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Shivah fiyatı:    129.81₺

Şu anki en ucuz The Shivah fiyatı:    129.81₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Shivah İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Shivah - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Shivah Özeti

Russell Stone, New York'ta kötü bir sinagogda bir Yahudi Hahş. O bir sorunu olan dindar bir adam. Üyelik yolunda, sinagogunu açık tutmak için fonlardan yoksundur. İşler çok kasvetli görünüyor ve zaman geçtikçe aşamalı olarak daha alaycı ve acı büyüdü.

The Shivah İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Shivah fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Shivah satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!