Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tin Star

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tin Star fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tin Star satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Çıkış tarihi: Feb. 21, 2014
Geliştiren: Hosted Games
Yayıncı: Hosted Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Tin Star Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
null

Tin Star Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tin Star fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Tin Star fiyatı:    10.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Tin Star İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tin Star - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tin Star Özeti

Şimdiye kadar yapılmış en büyük interaktif romanda bir ABD mareşal olarak eski Batı'ya gidin! Outlaws, romantizmi bul, elemanları meydan oku, elementleri defy ve işten çıkarılan bir efsaneyi ortaya çıkardı.

Tin Star İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tin Star fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tin Star satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!