Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Titan Souls

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Titan Souls fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Titan Souls satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

63.74₺

G2A

69.81₺

Steam

257.28₺

Çıkış tarihi: April 14, 2015
Geliştiren: Acid Nerve
Yayıncı: Devolver Digital
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Titan Souls Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • İşlemci: 2.0 Ghz i5 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB Video RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: PlayStation 4 or Xbox 360 Gamepad Recommended
null

Titan Souls Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Titan Souls fiyatı:    63.74₺

Şu anki en ucuz Titan Souls fiyatı:    63.74₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Titan Souls İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Titan Souls - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Titan Souls Özeti

Between our world and the world beyond lie the Titan Souls, the spiritual source and sum of all living things. Now scattered amongst the ruins and guarded by the idle titans charged with their care, a solitary hero armed with but a single arrow is once again assembling shards of the Titan Soul in a quest for truth and power.

Titan Souls İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Titan Souls fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Titan Souls satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!