Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

TowerFall Ascension

Güvenilir mağazalardaki en ucuz TowerFall Ascension fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup TowerFall Ascension satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

161.29₺

Steam

239.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: March 11, 2014
Geliştiren: Extremely OK Games, Ltd.
Yayıncı: Matt Makes Games Inc.
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

TowerFall Ascension Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista or newer
  • İşlemci: Intel Core i3 M380
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
null

TowerFall Ascension Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz TowerFall Ascension fiyatı:    161.29₺

Şu anki en ucuz TowerFall Ascension fiyatı:    161.29₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

TowerFall Ascension İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

TowerFall Ascension - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


TowerFall Ascension Özeti

Towadall Yükselişi Hit Okçuluk Savaş oyununun kesin versiyonudur. Kanepe Multiplayer'ın Altın Çağından Klasiklerden ilham alan, bu 4 oyunculu bir yerel parti oyunu, çok komik, yoğunlaşan maçlar etrafında merkezleyen 4 oyunculu bir yerel parti oyunu. Çekirdek mekaniği basit ve erişilebilir, ancak ustalaşması zor ve mücadele şiddetlidir.

TowerFall Ascension İle İlgili Kullanıcı Yorumları


TowerFall Ascension fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak TowerFall Ascension satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!