Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

TrainerVR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz TrainerVR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup TrainerVR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 27, 2017
Geliştiren: Sumalab
Yayıncı: Sumalab
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

TrainerVR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 or AMD FX 8350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 or AMD Radeon R9 290
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

TrainerVR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz TrainerVR fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz TrainerVR fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

TrainerVR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

TrainerVR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


TrainerVR Özeti

TrainerVR is a unique physics-based VR train construction game. In TrainerVR you can create from simple tracks to an elaborate rail network, just like the wooden piece game, but to the infinity and beyond, and drive trains inside your creations!

TrainerVR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


TrainerVR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak TrainerVR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!