Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

TransPlan

Güvenilir mağazalardaki en ucuz TransPlan fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup TransPlan satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

G2A

38.67₺

Çıkış tarihi: June 9, 2015
Geliştiren: Kittehface Software
Yayıncı: Kittehface Software
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

TransPlan Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1GHz Processor
  • Ekran Kartı: 3D graphics card with 512Mb
Önerilen:
  • İşlemci: 2GHz Dual Core Processor
  • Ekran Kartı: 3D graphics card with 512Mb
  • Ses Kartı: DirectX Compatible Sound Card

TransPlan Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz TransPlan fiyatı:    3.0₺

Şu anki en ucuz TransPlan fiyatı:    6.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

TransPlan İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

TransPlan - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


TransPlan Özeti

A noktasından B noktasına B'ye sadece birkaç basit araç ve fizik yasaları ile bir yük verin. Rampa ve mancınıklar oluşturun, nesneleri takla ve düşmeyi izleyin ve bir şekilde ... bir şekilde hedefe ulaşır. Her proje ile etkileşime girmeniz için elle çizilmiş bir bulmacadır - bir plan, deneme yapın ve gerçekleştirin!

TransPlan İle İlgili Kullanıcı Yorumları


TransPlan fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak TransPlan satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!